seaman

dotpay
geotrust

Dział hotel

Dział hotel

 

 

 

Chief Steward

Chief Steward  (zwany także Starszym Stewardem lub Ochmistrzem) jest najstarszym w hierarchii, licencjonowanym członkiem działu hotelowego.  Odpowiedzialny za cały dział oraz zaopatrzenie statku w prowiant.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 


 

Chief Cook

Chief Cook (często skracany do Cook, zwany też kucharzem okrętowym) jest starszym w hierarchii, licencjonowanym członkiem działu hotelowego. Kucharz kieruje i uczestniczy w przygotowywaniu i serwowaniu posiłków, określa termin i kolejność działań wymaganych do przygotowania posiłków na czas; utrzymuje czystość w kuchni i pomieszczeniach podległych; dba o urządzenia do przygotowywania posilków i utrzymania czystości; prawidłowe przechowywanie i przygotowywanie żywności.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 


 

Steward's Assistant

Steward's Assistant (SA) - (zwany także stewardem) jest nielicencjonowanym członkiem działu hotelowego.  Stanowisko to może być także określane jako Steward (zwykle termin na brytyjskich statkach), Galley Utilityman, Messman lub Kelner/Waiter.  Rolą stewarda jest sprzątanie i pomoc w przygotowywaniu i serwowaniu posiłków.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 


 

REKLAMY GOOGLE
Regulamin  | Polityka prywatności  | Pliki cookies  | Płatności  | Reklamy  | Kontakt
strony internetowe łódź