seaman
seaman - all about work at sea

dotpay
geotrust

O nas

O nas
WITAMY NA WWW.SEAMAN.PLSerwis Seaman.pl został założony przez aktywnego zawodowo marynarza marynarki handlowej.

Strona powstaje we współpracy z doświadczonymi marynarzami i osobami powiązanymi z branżą morską. Staramy się stworzyć jak najlepszy serwis z informacjami dla ludzi związanych z morzem, a także tych, którzy dopiero wiążą swoją przyszłość z pracą w tym sektorze. Docelowo strona ma się stać interaktywnym narzędziem w dużym stopniu redagowanym przez marynarzy, pracowników sektora morskiego, szkoły i centra edukacyjne oraz inne instytucje powiązane z branżą morską.

 

NASZYM CELEM JEST:

  • Stworzenie możliwości wyszukiwania pracy i pracowników poprzez system ogłoszeń o pracę

 

  • Zaoferowanie marynarzom jak najwięcej przydatnych informacji na temat branży morskiej, podejmowania pracy, zdobywania dyplomów i certyfikatów.

 

W krótkim okresie, bez żadnej reklamy udało nam się przyciągnąć prawie 4000 osób. 

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich związanych z branżą morską (urzędy morskie, wydawnictwa, uczelnie, instytucje, ośrodki szkoleniowe oraz osoby prywatne) chcących publikować na naszych łamach informacje dotyczące gospodarki morskiej .

 

OŚWIADCZENIESerwis Seaman.pl nie jest agencją zatrudnienia w rozumieniu art. 18 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U.04.99.1001), gdyż nie prowadzi działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich. Nie udziela również porad personalnych czy zawodowych. W związku z tym nie został zarejestrowany w rejestrze podmiotów prowadzących agencję pracy w oparciu o rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 13 października 2005 r. w sprawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia oraz informacji składanych przez agencje zatrudnienia (.Dz.U.05.212.1770).

Wszelkie działania i inicjatywy serwisu Seaman.pl należy poczytywać jako działalność o charakterze medialnym mającym na celu dostarczenie informacji, kontaktów i analiz, a nie usług w zakresie pośrednictwa pracy. Seaman nie odpowiada w żadnym zakresie za błędną kwalifikację przedmiotu jego działalności.Serdecznie witamy na naszej stronie. Mamy nadzieję, że serwis stanie się przydatnym źródłem informacji. Wszelkie komentarze, opinie i porady prosimy kierować poprzez podane dane kontaktowe.

REKLAMY GOOGLE
Regulamin  | Polityka prywatności  | Pliki cookies  | Płatności  | Reklamy  | Kontakt
strony internetowe łódź