seaman
seaman - all about work at sea

dotpay
geotrust

Wstęp

Wstęp

Chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnej nauki języka angielskiego. Przygotowane lekcje pozwolą nauczyć się przydatnych zwrotów tym, którzy ten język znają słabo ale pozwolą również dowiedzieć się coś ciekawego osobom, których poziom znajomości angielskiego jest bardziej zaawansowany.

Poszczególne lekcje będą pojawiać się co drugą sobotę w cyklu "Językowe Triki Pani Weroniki". Dla tych, którzy ominą kolejne lekcje przygotujemy specjalny dział w zakładce "Wiedza", w którym będą prezentowane kolejno ukazujące się odcinki.

Dzisiejsza lekcja znajduje się w rozwinięciu tematu. Pojawi sie po kliknięciu "Więcej".

Na lekcje zaprasza mgr Weronika Milowicz (filolog, magister lingwistyki stosowanej z języka angielskiego i niemieckiego). 


Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim.  Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych osób dorosłych. Wywodzę się z rodziny z tradycjami morskimi i lingwistycznymi. Specjalizuję się w Maritime English (przygotowanie do testów Marlins) i Business English. Języka angielskiego nauczyłam się w dużej mierze polegając na technikach skojarzeń. Wiele z nich wykorzystuję podczas pracy zi Uczniami. Moje metody nauczania przynoszą bardzo dobre efekty. W dziale: "Językowe Triki Pani Weroniki" proponuję zaledwie kilka moich sprawdzonych metod na zapamiętywanie słówek z Maritime English (i nie tylko) oraz przykładowe zestawy ćwiczeń przygotowujących m.in. do egzaminu Marlins.

mgr Weronika Milowicz
weronika@milowicz.com
GDYNIA

- Maritime English i Business English

- nauczanie

- tłumaczenia

- doskonalenie umiejętności językowych i komunikacyjnych dla oficerów poziomu zarządzania

- przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych - przygotowanie do egzaminów z języka zawodowego w tym Marlins.

REKLAMY GOOGLE
Regulamin  | Polityka prywatności  | Pliki cookies  | Płatności  | Reklamy  | Kontakt
strony internetowe łódź